609 243 888

s1Slide thumbnail
s4Slide thumbnail
s5Slide thumbnail
s2Slide thumbnail
s3Slide thumbnail

Nowości

Lifting i peeling w jednym zabiegu – Tox-Peel Program


Skuteczna alternatywa dla toksyny botulinowej. Już po pierwszym zastosowaniu skóra odzyskuje blask i młodzieńczy wygląd. Mowa tu o Tox-Peel program – kompletnym zabiegu liftingującym i peelingu w jednym. Połączenie aktywnych składników zapewnia silny efekt liftingujący porównywalny z rezultatami zabiegów laserowych. Tox Peel działa na wszystkie aspekty starzenia się skóry, jak wiotczenie, przebarwienia i utrata blasku.

Jak działa Tox-Peel Program?

W trakcie zabiegu stosowane są dedykowane preparaty Cell Fusion C stworzone na bazie Technologii Podwójnego Liposomu, która umożliwia penetrację aktywnych składników w głąb skóry. Każdy aktywny składnik zamknięty jest w liposomalnej otoczce, dzięki czemu uwalniany jest dopiero w głębszych warstwach naskórka, nie ulega rozkładowi na jego powierzchni.
Połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu gwarantuje głęboką stymulację komórek skóry, wyraźną poprawę jej jędrności oraz napięcia. Składniki aktywne wykorzystywane w Tox Peel Program wnikają głęboko, mocno stymulują skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołują podrażnień ani widocznego stanu zapalnego ze złuszczaniem i zaczerwienieniem.

Zalety

Kiedy widać rezultaty?

Składniki aktywne: kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy, papaina, czynniki EGF i FGH, kompleks V-TOX z pochodnymi botoxu, aloes, oczar wirginijski.

Efekty

Stosowanie

Tox Peel Program to zabieg całoroczny. Zalecana jest seria 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni, dwa razy w roku.

Zalecenia pozabiegowe

Przez pierwsze 7 dni należy nakładać krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (SPF 50).

Czas trwania zabiegu: 45-60min

Cena:


Laminowanie + botoks rzęs, czyli spektakularny efekt bez obciążania i niszczenia naturalnych rzęs.

Zabieg ten jest dedykowany naturalnym rzęsom. Dzięki niemu będą one uniesione, pogrubione, przyciemnione oraz dogłębnie odżywione. Jeżeli masz dość obciążania swoich rzęs sztucznym doczepieniem, codziennym podkręcaniem ich na zalotkę lub powtarzaniem henny co jakiś czas a dodatkowo chcesz je mocno odżywić ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.

Na czym polega ten zabieg?

  1. Nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu specjalnych preparatów umożliwiających zmianę struktury rzęs.
  2. Kolejnym etapem jest nanieniesienie preparatu koloryzującego, dzięki większej chłonności rzęs pigment pozostaje na dłużej w ich strukturze.
  3. Następnie dodatkowo zabieg zostaje wzbogacony o BOTOX, to on posiada najwięcej składników odżywczych,regenerujących i wypełniających strukturę naszych rzęs ( keratyna, witaminy, kolagen)
  4. Ostatnim krokiem jest nałożenie oleju keratynowego na rzęsy,który nawilża i uzupełnia utracone proteiny

Zalety zabiegu laminowania rzęs :

Efekty ?

Rzęsy naturalnie podkręcone, nawilżone i błyszczące.Intensywny kolor dzięki wprowadzeniu pigmentu.Efekt ten będzie zachowany przez cały cykl życia rzęsy. Nie wszystkie rzęsy rosną w tej samej fazie , dlatego najmocniejszy efekt będzie widoczny do 6 tyg po zabiegu.

Pielęgnacja po zabiegu:

Przeciwwskazania: